Čerpadla a nejen to,
pro výrobu nápojů
Navrhujeme, instalujeme a servisujeme systémy a průmyslová čerpadla pro klíčové procesy v potravinářství. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed cursus id quam et sagittis. Nam ipsum eros, tincidunt ullamcorper augue laoreet, tincidunt mattis nunc. Donec tristique turpis id mi aliquam auctor Čerpadla a nejen to, pro výrobu nápojů
POTRAVINÁŘSTVÍ
Mlékárenský průmysl,
od “A“ po “Z“
Kompletní řešení pro výrobu mléčných produktů a zpracování mléka. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed cursus id quam et sagittis. Nam ipsum eros, tincidunt ullamcorper augue laoreet, tincidunt mattis nunc. Donec tristique turpis id mi aliquam auctor Mlékárenský průmysl,
od “A“ po “Z“
POTRAVINÁŘSTVÍ
Poradenství a analýza,
uvedení do provozu, servis
Přijedeme, analyzujeme, navrhneme řešení, naistalujeme, zaškolíme personál a provedeme záruční, pozáruční či preventivní servis.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed cursus id quam et sagittis. Nam ipsum eros, tincidunt ullamcorper augue laoreet, tincidunt mattis nunc. Donec tristique turpis id mi aliquam auctor Poradenství a analýza, uvedení
do provozu, servis
POTRAVINÁŘSTVÍ
APLIKACE

Čerpadla pro potravinářský a nápojový průmysl

Řešení pro potravinářství

Zabýváme se mimo jiné následujícími segmenty: masný průmysl (včetně drůbežářství), mlékárenský a tukový průmysl, zpracování obilovin a výroba pečiva (pekárenství a cukrárenství), konzervárenství, zpracování zeleniny, výroba nápojů (včetně lihovarnictví, pivovarnictví a vinařství). Mezi naše zákazníky tedy patří: cukrovary, čokoládovny, jatka, konzervárny, mlékárny, lihovary, pekárny, pivovary, udírny, vinařství a jiné.

Široké spektrum možností

Pro zvládnutí potravinářských procesů od A až po Z máme v nabídce k dispozici čerpadla, filtry, vakuovou techniku, výměníky tepla, ventily, homogenizátory a celé systémy pro zpracování a úpravu potravin jako např. UHT technologie, pasterizéry, systémy CIP, systémy membránové mikrofiltrace a nanofiltrace, reverzní osmózy či kompletní linky na klíč.

Efektivní spolupráce na prvním místě

Navzdory inženýrského charakteru nabízených produktů dosahujeme:

Zařízení dodáno do 4 pracovních týdnů
Nabízených zařízení skladem
Počet reklamací za rok

Potravinářství

Špičková technologie, která zvýší účinnost a profitabilitu vašeho procesu.

Široká nabídka

Komplexní nabídka čerpadel, filtrů, výměníků, ventilů, služeb a našich znalostí.

Komplexní servis

Autorizovaný záruční i pozáruční servis, instalace, uvedení do provozu či školení obsluhy.

Poradenství

Optimalizujeme nejen energetickou účinnost vašeho systému.

Vysoká účinnost a flexibilita čerpadel AMBROX

Průmysl s extrémními výzvami

Nabídka zařízení dodáváných společností AMBROX zahrnuje i vlastní produkty z řady vzduchomembránových čerpadel. Jelikož je společnost AMBROX členem mezinárodní skupiny PS Flowtech Group a je zároveň partnerem ASCO Group, disponujeme skupinou vlastních zahraničních poboček a taky zastoupením v mnoha krajinách, kde je vždy poskytována podpora vlastními servisními techniky u úrovně autorizovaného servisu.

Mimo jiné poskytujeme výrobky našich partnerů ASCO Pompe jako například: dávkovací čerpadla Valisi, kapalinokružné vývěvy AVT (ASCO VACUUM TECHNOLOGY), MVV (mikrozubová přesná čerpadla).

Námi dodávané produkty disponují potřebnou certifikací: FDA, 3A, EHEDG, USPIV, ATEX a jiné. V případě certifikátů rusky mluvících států jako např. TP TC, RoSH jsme schopni Vás podpořit při certifikaci vašich produktů u tamních úřadů a dopomoci tak realizaci samotného projektu v dané destinaci.

UKÁZKY

Reference čerpadel pro potravinářství

PRODUKTY

Produkty pro odvětví s extrémními výzvami

Vaše výhody u AMBROX

Flexibilní a individuální řešení díky širokému portfoliu produktů

Spolehlivé čerpání a uzavírání nejnáročnějších kapalin - v souladu s nejvyššími bezpečnostními normami

Řešení pro extrémní podmínky díky vysoké odolnosti proti oděru a korozi

Komplexní servis - od instalace a uvedení do provozu až po kontrolu, údržbu a opravy na místě

PORADENSTVÍ

Požadujete technickou
konzultaci nebo analýzu?

AMBROX, jakožto výrobce a dodavatel čerpadel, míchadel a procesních filtrů, je vždy připraven Vám poradit v každé fázi projektu. Dnešní systémy jsou tak složité, že pouze holistickým přístupem lze dospět ke správnému řešení.