Vakuová technika

PRODUKTY

Vakuová technika AMBROX

ASCO VACUUM aims to become one of the leading companies of the air and gas moving sector by focusing on specifi c niches and the producti on of elaborate applicati ons. The capability of combining products and services is ASCO VACUUM keystone.

Mnoho zákazníků zabývajících se těžbou ropy, plynu a energetických oborů důvěřuje čerpadlům od našich partnerů a odborným znalostem společnosti AMBROX při instalování, uvádění do provozu a servisu zařízení a systémů.

Dmychadla s bočním kanálem

Dmychadla mohou pracovat buď jako odsávače, nebo kompresory a jsou určeny pro nepřetržitý provoz. Masivní hliníková konstrukce zaručuje maximální pevnost. Provedení dle ATEX 3GD a 2G je k dispozici na vyžádání.

Parametry:

Max.průtok (m³/h): 40 až 2 050

Vakuum (mbar): -60 až -730 mabr

Výtlak (mbar): 70 až 1 050

Materiálové provedení: Hliník, Nerez, Hastelloy, jiná provedení na poptání

Jednostupňové a dvoustupňové kapalinokružné vývěvy

Řady jednostupňových a dvoustupňových kapalinokružných vývěv ASCO VACUUM TECHNOLOGY jsou vhodná pro dosažení hlubokého vakua. Na vyžádání lze dodat zařízení také dle API 681 v provedení z různých ušlechtilých materiálů.

Parametry:

Max.průtok (m³/h) 5 až 45 000

Vakuum (mbar): 33 až 180 mbar

Výtlak: až 2 bar g

Materiálové provedení: Hliník, Nerez, Hastelloy, jiná provedení na poptání

Šroubové vývěvy

Šroubové vývěvy řady AVDSjsou navrženy pro provoz při velmi hlubokém vakuu až 0,05 mbar, nebo hlouběji, pokud jsou kombinovány s pomocným čerpadlem. Nový patentovaný hybridní šroubový design zajišťuje vyšší účinnost díky nižší teplotě a nižší spotřebě energie. Různé typy povrchových úprav chrání vnitřek před korozí způsobenou agresivní směsí plynů a parami typickými pro zpracovatelský průmysl, chemické, farmaceutické a petrochemické aplikace.

Parametry:

Max.průtok (m³/h) 50 až 3 000

Vakuum (mbar): až 0,05 mbar a míň v kombinaci s ejektorem

Lamelové vývěvy

Vakuové pumpy suchoběžné a olejem mazané patřící do řady DR. Hlavními rysy je masivní konstrukce, snadná údržba. Můžou být použity v jakékoli aplikaci, kde je nutné hluboké vakuum až 0,05 mbar.

Parametry:

Max.průtok (m³/h) 3 až 300

Systémy centrálního zdroje vakua

Engineered systems

Projekční část divize Asco Vacuum Technology se specializuje na projekci speciální systémů zdroje vakua, kdy každý systém je projektován a následně konstruován zcela specificky na míru, dle potřeby aplikace a zákazníka. Celý proces počínaje projekcí, konstrukcí testování až po balení se deje pod jednou střechou Asco Vacuum Technology. Všechny procesy striktně ve shodě s ISO 9001:2015 a IS0 18001.

Special Alloy Systems

Centralized vacuum Systems – multi

Centralized vacuum Systems – single

Pharma Systems

Condenser Exhauster

API 681 systems

Poptávka produktu

Oslovte nás a pomůžeme vám s výběrem toho nejlepšího produktu pro váš projekt.

  Mám problém!
  Požaduji technickou konzultaci!

  Rádi vás kdykoli navštívíme a navrhneme jak lze váš proces optimalizovat, snížit provozní náklady a náklady na servis. Navrhneme plán pro záruční a pozáruční servis na úrovni. Vyplňte “Kontaktní formulář“ nebo přímo kontaktujte našeho kolegu.

  Časté dotazy

  Potřebujete pomoc se servisem či dodávkou nové technologie, čerpadel, filtrů a ostatních komponent z naší nabídky? Můžete přejít přímo do sekce Časté dotazy, kde najdete rychlé odpovědi na často kladené otázky.

  Často kladené otázky / FAQ