Servis

Servis a opravy pro každou fázi životního cyklu čerpadel

AMBROX Service nabízí na míru šitý servisní zásah čerpadel, ventilů, motorů a jiných rotačních strojů na místě či na vlastní dílně. Naši servisní specialisté jsou Vám kdykoli k dispozici i v případě havárií 24h denně, 365 dní v roce – ve 14-ti krajinách světa.

Služby:

Instalace + uvedení do provozu

Inspekce a revize

Inspekce a revize

Servis motorů

Dodávky dílů a zařízení

Zaškolení personálu a plán školení

Kontroly a údržba čerpadel

Servis čerpadel a armatur

Opravy dílů, repasování

Havarijní stav zařízení neznamená jeho konec

AMBROX Servis disponuje zkušenými servisními techniky a spolupracuje s výrobci dílů většiny producentů průmyslových čerpadel na trhu. Umíme mnoho dílů opravit či vyrobit za zlomek ceny nového dílu a tak snížit vaše náklady na minimum.

To vše za garance zachování hydraulických vlastností zařízení a zachování stejných, či lepších mechanických vlastností dílů. Jsme autorizovaným servisním partnerem všech našich partnerů a dodavatelů zařízení, se školeným a kvalifikovaným personálem.

Sady náhradních dílů / Replacement Service Kits

AMBROX Service nabízí kompletní sady náhradních dílů čerpadel a ventilů v potravinářském odvětví následujících značek:

Výrobci dílů:

Nenašli jste co hledáte, potřebujete pomoc? Pak jste na správném místě.

Můžete přejít přímo do sekce Časté dotazy, kde najdete rychlé odpovědi na často kladené otázky.

Instalace a servis,
pravidelná údržba čerpadel

Od poradenství přes plánování, instalaci, provoz a údržbu i servisní koncepce: AMBROX je Vám k dispozici v každé fázi životního cyklu Vašeho zařízení. To zaručuje přes 100 specialistů ve více než 11 servisních centrech po celém světě.

01

Poradenství a analýza

Identifikujte účinnost svých čerpadel a systémů pomocí inteligentních nástrojů a služeb od AMBROX. V některých případech je hodnocení k dispozici během několika sekund. .

02

Uvedení do provozu

Servisní pracovníci AMBROX mohou provádět instalaci a dohled, jakož i manipulaci s uváděním čerpadel, ventilů a celých systémů do provozu.

03

Zlepšení efektivity

Chcete optimalizovat svůj systém, abyste snížili náklady? Naše kompetentní servisní týmy jsou správnými partnery pro řešení tohoto problému.