Čerpání, filtrace
a výměníky tepla
pro energetický průmysl
Navrhujeme, instalujeme a servisujeme systémy a průmyslová čerpadla pro klíčové procesy v energetice. Čerpání, filtrace
a výměníky tepla
pro energetický průmysl
ENERGETIKA
Bioplynové stanice
Kompletní řešení Börger pro bioplynové stanice Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed cursus id quam et sagittis. Nam ipsum eros, tincidunt ullamcorper augue laoreet, tincidunt mattis nunc. Donec tristique turpis id mi aliquam auctor Bioplynové stanice
ENERGETIKA
Poradenství a analýza,
uvedení do provozu, servis
Přijedeme, situaci zanalyzujeme, navrhnete, dodáme, naistalujeme řešení, zaškolíme personál a provedeme záruční, pozáruční či preventivní servis.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed cursus id quam et sagittis. Nam ipsum eros, tincidunt ullamcorper augue laoreet, tincidunt mattis nunc. Donec tristique turpis id mi aliquam auctor Poradenství a analýza,
uvedení do provozu, servis
ENERGETIKA
APLIKACE

Průmyslová čerpadla a jiná zařízení pro energetiku

AMBROX s.r.o. – Kvalifikovaný dodavatel ČEZ, a.s. pro divizi Jaderná Energetika

Již od roku 2017 je společnost Ambrox s.r.o. pravidelně auditovaná a opakovaně získává oprávnění kvalifikovaného dodavatele ČEZ, a.s. pro divizi Jaderná Energetika jelikož dlouhodobě splňuje specifikované požadavky na systém řízení dle Atomového zákona č. 263/2016 Sb., vyhlášky SÚJB č. 408/2016 Sb. o požadavcích na systém řízení a je kvalifikovaným dodavatelem s oprávněním k zprostředkování dodávek čerpadel včetně náhradních dílů v souladu se specifikacemi a požadavky zákazníka ČEZ, a.s.

Široké spektrum produktů

Pro zvládnutí procesů v energetice od A až po Z, máme v nabídce k dispozici čerpadla, filtry, vakuovou techniku, výměníky tepla, ventily a celé systémy na klíč pro bioplynové stanice.

Provoz jaderného zařízení klade maximální požadavky na bezpečnost. Řešení realizovaná od AMBROX zajišťují už přes 10 let bezpečné procesy i v takto náročných podmínkách.

Efektivní spolupráce na prvním místě

Navzdory inženýrského charakteru nabízených produktů dosahujeme:

Zařízení dodáno do 4 pracovních týdnů
Nabízených zařízení skladem
Počet reklamací za rok

Energetika

Technologie, která zvýší účinnost a profitabilitu vašeho procesu.

Široká nabídka

Komplexní nabídka čerpadel, filtrů, výměníků, ventilů, služeb a našich znalostí.

Komplexní servis

Autorizovaný záruční i pozáruční servis, instalace, uvedení do provozu či školení obsluhy.

Poradenství

Optimalizujeme nejen energetickou účinnost vašeho systému.

Vysoká účinnost a flexibilita čerpadel AMBROX

Průmysl s extrémními výzvami

Zařízení dodáváno společností AMBROX zahrnuje i vlastní produkty. Odstředivá čerpadla technologické vody, chladících okruhů na průtoky až 6000 m3/h při dosažení diferenčního tlaku až 18 bar. Kompletní systémy centrálního zdroje vakua navrženy na klíč, k dispozici i v provedení z exotických slitin, či speciální zakázková výroba kapalinokružných vývěv až do 20 bar pracovního tlaku. Deskové výměníky tepla či chladící věže Boldrocchi.

Námi dodávané produkty disponují potřebnou certifikací. V případě certifikátů rusky mluvících států jako např. TP TC, RoHS jsme schopni Vás podpořit při certifikaci vašich produktů u tamních úřadů a dopomoci tak realizaci samotného projektu v dané destinaci.

Pro provozovatele zařízení hraje velkou roli snižování dlouhodobých provozních nákladů. Proto jsou vyžadována technická zařízení, která v každém okamžiku pracují bezporuchově. Co je přitom obzvlášť důležité: všestranný AMBROX Servis dostupný 24 hodin denně.

UKÁZKY

Reference čerpadel pro energetiku

PRODUKTY

Produkty pro odvětví s extrémními výzvami v energetice

Vaše výhody u AMBROX

Flexibilní a individuální řešení díky širokému portfoliu produktů

Spolehlivé čerpání a uzavírání nejnáročnějších kapalin - v souladu s nejvyššími bezpečnostními normami

Řešení pro extrémní podmínky díky vysoké odolnosti proti oděru a korozi

Komplexní servis - od instalace a uvedení do provozu až po kontrolu, údržbu a opravy na místě

PORADENSTVÍ

Požadujete technickou
konzultaci nebo analýzu?

AMBROX, jakožto výrobce a dodavatel čerpadel, míchadel a procesních filtrů, je vždy připraven Vám poradit v každé fázi projektu. Dnešní systémy jsou tak složité, že pouze holistickým přístupem lze dospět ke správnému řešení.