Vibrační síta

PRODUKTY

Vibrační síta AMBROX

Ve vizi zaměřené na kvalifikaci našich produktů fungujeme v souladu se zásadami vysoké kvality při respektování pravidel a parametrů uznávaných na mezinárodních trzích. Z hodnot, které charakterizují naši společnost, jsou solidnost, efektivita, neustálý výzkum ohledně nových aplikací, rychlá reakceschopnost. Prioritou je zákaznický servis. Můžete se spolehnout na kvalifikovaný personál, který Vám poskytne kompletní technickou podporu a podporu po stránce obchodní.

AMBROX využijete při instalování, uvádění do provozu a servisu zařízení a systémů.

Vibrační síta pro glazury

Vhodné pro prosévání keramických glazur, nebo tekutých barev, kde je pro optimální třídění vyžadována vysoká frekvence vibrací a kde není možné namontovat pevná, nebo kolová vibrační síta.

Materiálová provedení:

AISI 304, 304L, 316, 316L, Hastelloy, Duplex

Aplikace:

Nejvíce využíváno v keramickém průmyslu při procesu glazování. V oddělení broušení glazury ke kontrole malého množství produktu.

Vibrační síta

Kruhová vibrační síta pro keramické štěpky, recyklovanou vodu, tekutý kal, či keramickou hmotu. Jejich hlavním rysem je maximální absence svárů, svařovaných spojů. (monolitická konstrukce). Touto konstrukcí je dosažena vysoká spolehlivost bez nadměrného zvýšení servisních nákladů.

Materiálové provedení:

AISI 304, 304L, 316, 316L, Hastelloy, Duplex

Aplikace:

Třídění a rozdělení materiálu po broušení dle velikosti zrn, Prosévání výrobního i odpadního kalu, třídění odpadních vod.

Vibrační síta pro prach

Vibrační síta modelu UFO jsou navržena pro provoz v pneumatických dopravních systémech práškových směsí. Vstup produktu je v horní části zařízení nastavitelným cyklonem, který může být pod tlakem nebo pod vakuem max -O.5 + 0,5 BAR. V horní části je hermeticky uzavíratelný kryt pro vizuální kontrolu síta a pro odstranění případných zbytků. Ve spodní části je výstup produktu pevnou trubkou.

Materiálové provedení:

AISI 304, 304L, 316, 316L, Hastelloy, Duplex

Vibrating Screens for Powders

Pohyb síta je srovnatelný s ručním rýžováním specimenů zlata „zlatokopem“. Produkt je kontinuálně přiváděn do středu síta a je rovnoměrně rozdělován směrem k jeho vnějšímu okraji.

Jemné částice procházejí sítem do středu a ty větší jsou vyhozeny spirálovým pohybem výstupným otvorem

Tento proces se opakuje na každé úrovni síta přičemž se v každé z úrovní dochází k oddělení směsi o jiné velikost zrn od největší k nejmenší směrem od vrchních pater po spodní patra zařízení.

Poptávka produktu

Oslovte nás a pomůžeme vám s výběrem toho nejlepšího produktu pro váš projekt.

    Mám problém! Požaduji technickou konzultaci!

    Rádi vás kdykoli navštívíme a navrhneme jak lze váš proces optimalizovat, snížit provozní náklady a náklady na servis. Navrhneme plán pro záruční a pozáruční servis na úrovni. Vyplňte “Kontaktní formulář“ nebo přímo kontaktujte našeho kolegu.

    Časté dotazy

    Potřebujete pomoc se servisem či dodávkou nové technologie, čerpadel, filtrů a ostatních komponent z naší nabídky? Můžete přejít přímo do sekce Časté dotazy, kde najdete rychlé odpovědi na často kladené otázky.

    Často kladené otázky / FAQ