Výměníky tepla

PRODUKTY

Výměníky tepla AMBROX

Deskové, trubkové, svařované výměníky, nebo provedení Plate&Shell.

Návrh, instalace a servis trubkových, deskových a stíraných výměníků tepla Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme standardní i speciální výměníky tepla pro nejrůznější aplikace. Nerezové deskové výměníky tepla pájené mědí, niklem, nebo rozebíratelné. Nerezové svazkové trubkové výměníky tepla na míru, taky v provedení v plate&shell.

Výměníky tepla AMBROX

Aplikace pro průmyslové výměníky tepla vyžadují širokou škálu produktů. Portfolio APV ParaFlow společnosti SPX FLOW je navrženo tak, aby vyhovovalo vašim potřebám, ať už se jedná o velmi malé průtoky nebo mimořádně velké druhy, až do 4500 m3/h. Díky rozmanitému výběru materiálů a příslušenství můžeme dodat vybavení pro téměř každou aplikaci kde je potřebný přenosutepla. Technologie ParaWeld a Paramine rozšiřují hranice deskových výměníků tepla s těsněním. Přidáním dlouholetých zkušeností s poprodejními službami, je AMBROX váš všestranný partner pro přenos tepla.

Max. provozní teplota: -45°C až 250°C

Max. provozní tlak: 0 až 35 bar

Teplosměnná plocha: až 3 800 m2

Materiálové provedení desek: AISI 316, AISI 304, Titanium, C2000, jiné na poptání...

Materiálové provedení elmstomerů: NBR, EPDM, FKM a jiné na poptání

Provedení rámů: Průmyslové, Hygienické

Poskytujeme řešení pro ropný a plynárenský, petrochemický a chemický průmysl „na pevnině a na moři“. Jsme kvalifikovaným schváleným prodejcem v hlavních ropných a plynárenských společnostech a dodavatelích EPC jako jsou Petronas, Takreer, Adnoc Group of Companies, Shell, Technip atd ...

Poptávka produktu

Oslovte nás a pomůžeme vám s výběrem toho nejlepšího produktu pro váš projekt.

  Mám problém!
  Požaduji technickou konzultaci!

  Rádi vás kdykoli navštívíme a navrhneme jak lze váš proces optimalizovat, snížit provozní náklady a náklady na servis. Navrhneme plán pro záruční a pozáruční servis na úrovni. Vyplňte “Kontaktní formulář“ nebo přímo kontaktujte našeho kolegu.

  Časté dotazy

  Potřebujete pomoc se servisem či dodávkou nové technologie, čerpadel, filtrů a ostatních komponent z naší nabídky? Můžete přejít přímo do sekce Časté dotazy, kde najdete rychlé odpovědi na často kladené otázky.

  Často kladené otázky / FAQ