Příslušenství

PRODUKTY

Příslušenství AMBROX

Tým PS Flowtech Group nabízí širokou škálu příslušenství k zařízení, na které se soustřeďujeme. Toto vybavení pomůže optimalizovat váš systém a prodloužit životnost vašich zařízení, sníží náklady na údržbu.

Správně zvolené příslušenství je pro životnost opotřebitelných dílů v případě některých typů čerpadel zcela klíčové. O jejich správné použití a nastavení se postará Ambrox Servis, který na místě provede instalaci, zařízení zprovozní a zároveň zaškolí Váš personál.

Senzory

“Senzory všech typů”

Senzory poskytují důležité informace pro téměř všechny oblasti průmyslové automatizace, např digitální a analogová signalizace polohy, proudové ochrany, průtokoměry, hlídače průtoků, monitory teploty, vzdálenosti a úhlů. Můžete si vybrat z více než 5 000 bezdotykových, fotoelektrických, průtokových spínačů k implementaci do vašich řešení na míru.

Ochrana potrubních spojů

“Bezpečnost především”

Standardní rukávce Technoshield® jsou zhotoveny z více vrstev vysoce odolné tkaniny, které mají být ovinuty kolem potrubních spojů. Fixaci zaručují vysoce odolné stahovací šňůry. Tkanina Spray Guards Technoshield® je vědecky prozkoumána a testována, aby byla tenká, odolná a výjimečně bezpečná. Odolává až 250 °C a širokému spektru chemikálií.

Kovové ochrany spojů

“Bezpečnost především”

Pro náročné prostředí (vyšší tlak a teplota). Robustní kovové rukávce na ochranu potrubních spojů Metal Spray Guard Technoshield® je tou nejlepší volbou. Laserem řezáné a mechanické ohýbané, konstrukce zaručují absenci ostrých hran a svařovaných spojů pro bezpečnou manipulaci a provoz.

Mechanické ucpávky a těsnící šňury

“Řešení pro každou aplikaci”

Vždy najdeme správné řešení pro vaši aplikaci. Komplexní produktové portfolio sahá od osvědčených sériově vyráběných těsnění až po specifické modely pro specifické aplikace. Kontaktujte nás. AMRBOX servis zajišťuje taky repasy ucpávek včetně výroby poškozených dílů, lapování atd.

Proplachové systémy ucpávek

“Flush your seal in proper way”

Správný napájecí systém pro ucpávku ve vašem zařízení je zcela klíčový. Termosifony, systémy uzavřené smyčky a další. Včetně nezbytných komponentů jako posilovač tlaku, HEX, kontrola úniku, automatické doplňování systému atd. Kontaktujte nás.

Soft Starter

“Zajistí plynulý strat pneumatických čerpadel”

Otevření přívodu vzducho do vzduchomembránového čerpadla způsobuje okamžitý start v řádu milisekund. Takovýto start znamená obrovský stres specificky na membrány čerpadla. Proto použití soft-startéru doporučujeme při zapojení každého vzduchomembránového čerpadla, které používáte. Tento plně mechanický soft-startér zajišťuje, že spuštění čerpadla bude trvat několik sekund, zatímco jeho výkon bude plynule stoupa z 0% na 100%.

Tlumiče pulzací

“Účinná eleminace rázů v potrubí”

Tyto aktivní tlumiče pulzací se vždy automaticky přizpůsobí existujícím podmínkám a úrovni rázů a to i v případě kdy dochází ke změnám provozních parametrů. Pasivní tlumiče by při změně alespoň jednoho parametru okamžitě přestali fungovat, respektive jejich účinek tlumit rázy by se snížil na minimum. U našich aktivních tlumičů, se tlumič vždy automaticky přizpůsobí všem změnám.

Úprava vzduchu

“nastavte správný průtok a tlaku vzduchu pro spolehlivou a ekonomickou funkci vašeho vzduchomembránového čerpadla”

Správné nastavení průtoku stlačeného vzduchu a jeho tlak, má významný dopad na životnost membránový čerpadel poháněných stlačeným vzduchem a veškerá ostatní pneumatická zařízení. Tato sada příslušenství vám dává možnost správného seřízení chodu čerpadla, aby byla zajištěna delší životnost a minimalizoval servisní náklady.

Monitoring protržení membrány

“Prevence úniku média”

Kapacitní membránový senzor je namontovaný v tlumiči výfuku, který monitoruje všechna média v blízkosti senzoru. V případě úniku média tento senzor okamžitě reaguje a zařízení odstaví, aby nemohlo dojít ke kontaminaci okolí. K dispozici také v NAMUR pro Ex zóny 1 a 2..

Ochrana proti běhu nasucho

“Předejděte běhu nasucho za každou cenu”

AMBROX nabízejí širokou škálu ochran proti běhu nasucho u pneumatických a také elektricky poháněných čerpadel. Ochrana je založena na principech snímání tlakových špiček, proudových špiček, monitorování teploty a dalších.

Poptávka produktu

Oslovte nás a pomůžeme vám s výběrem toho nejlepšího produktu pro váš projekt.

  Mám problém!
  Požaduji technickou konzultaci!

  Rádi vás kdykoli navštívíme a navrhneme jak lze váš proces optimalizovat, snížit provozní náklady a náklady na servis. Navrhneme plán pro záruční a pozáruční servis na úrovni. Vyplňte “Kontaktní formulář“ nebo přímo kontaktujte našeho kolegu.

  Časté dotazy

  Potřebujete pomoc se servisem či dodávkou nové technologie, čerpadel, filtrů a ostatních komponent z naší nabídky? Můžete přejít přímo do sekce Časté dotazy, kde najdete rychlé odpovědi na často kladené otázky.

  Často kladené otázky / FAQ