Objemová čerpadla

PRODUKTY

Objemová čerpadla AMBROX

Hydrostatická čerpadla jsou objemová čerpadla s přímou přeměnou mechanické energie v potenciální hydraulickou energii. K přepravě tekutiny u tohoto typu čerpadla dochází přímým opakovaným, nebo spojitým působením na objem kapaliny, který je oddělen a to v daném okamžiku nejdřív na sací potrubí, posléze na potrubí výtlačné. Čerpadla hydrostatická jsou známá tím, že při stejných otáčkách mají téměř konstantní průtok tekutiny, ovšem pouze v případě, že je viskozita vyšší.

I navzdory tomu je návrh objemového čerpadla pro jisté aplikace náročné, vyžaduje zkušenosti technikcé, i znalosti procesu.

Vzduchem poháněná membránová čerpadla

Stlačeným vzduchem poháněná membránová čerpadla s masivních opracovaných bloků nebo dílů vstřikovaných do forem. Provedení z kov vždy vyhotoveno z masivních odlitků.

Parametry:

Max.průtok (l/min): 820

Max. výtlačná výška (bar): 8

Max. sací výška (m): 8

Max. teplota média (°C): 110

Materiálové provedení: SS316L, SS316, Litina, Hliník, PE, PTFE, Hliník s PTFE nástřikem

Membránová čerpadla s elektro-motorem

Membránová čerpadla poháněná elektro-motorem výrobce DELLMECO navrhnul tak, aby zákazník neztratil ani jednu z výhod čerpadel poháněných stlačeným vzduchem.

Parametry:

Max.průtok (l/min): 820

Max. výtlačná výška (bar): 8

Max. sací výška (m): 8

Max. teplota média (°C): 110

Materiálové provedení: SS316L, SS316, Litina, Hliník, PE, PTFE, Hliník s PTFE nástřikem

Dávkovací čerpadla

Membránová, pístová dávkovací čerpadla, taky v provedení s hydraulicky poháněnou membránou. VALISI se soustřeďuje na dávkovací již řadu let a disponuje sérií čerpadel, univerzálních, pro většinu aplikací. Typ TEKDOS poskytuje řešení v souladu s API 675.

Parametry:

Max.průtok (l/min): 3 200

Max. výtlačná výška (bar): 370

Materiálové provedení komory: SS316L, PP, PVDF, PTFE

Hadicová čerpadla

Hadicová čerpadla pro těžké průmyslové aplikace transferu abrazivních kalů či kapalin s vysokou viskozitou. Řada "Low Pressure" také nabízí menší hadicová čerpadla pro přesné dávkování v potravinářském, kosmetickém průmyslu a farmacii.

Piškotová čerpadla s výstelkou

Piškotová čerpadla neboli čerpadla s rotačnímy písty s pryžovou výstelkou pro těžké abrazivní aplikace, kde standardní piškotová čerpadla dosahují nízkou životnost provozně opotřebitelných částí.

Vřetenová čerpadla

Vřetenová čerpadla středně velké rodinné společnosti zaměřenou na kvalitu produktu bez kompromisů. Díky designu inspirovaným předními konkurenty a vlastních dlouhodobých zkušeností se jedná o špičku na trhu vřetenových čerpadel.

Piškotové čerpadlo (Lobe/Wing)

Piškotová čerpadla neboli čerpadla s rotačnímy písty s plochých předním víkem pro zachování excelentní čistitelnosti v potravinářství, kosmetickém průmyslu a farmacii, kde se používají jako univerzální řešení pro přečerpávání všech druhů viskozních kapalin a suspenzí.

Mikrozubová čerpadla pro přesné dávkování

Přesná mikrozubová čerpadla pro precizní dávkování.

Zubová čerpadla s vnitřím ozubením

Zubová čerpadla s vnitřním ozubením pro těžké aplikace řady "Hardline Quality" přínáší na trh zcela nové standardy kdy dosažení kvalitního a robustného zařízení vždy neznamená platit zcela nesmyslnou cenu.

Procesní objemová zubová čerpadla s vnějším ozubením

Zubová čerpadla s vnějším ozubením s dobrou sací schopností pro transfer a dávkování viskózních kapalin.

Objemová čerpadla typu Vane-Pump

LPG čerpadla typu "Vane pump" pro stáčení LPG, butanu, propanu, freonů, DME, amoniaku a dalších médií s nízkou viskozitou.

Poptávka produktu

Oslovte nás a pomůžeme vám s výběrem toho nejlepšího produktu pro váš projekt.

  Mám problém!
  Požaduji technickou konzultaci!

  Rádi vás kdykoli navštívíme a navrhneme jak lze váš proces optimalizovat, snížit provozní náklady a náklady na servis. Navrhneme plán pro záruční a pozáruční servis na úrovni. Vyplňte “Kontaktní formulář“ nebo přímo kontaktujte našeho kolegu.

  Časté dotazy

  Potřebujete pomoc se servisem či dodávkou nové technologie, čerpadel, filtrů a ostatních komponent z naší nabídky? Můžete přejít přímo do sekce Časté dotazy, kde najdete rychlé odpovědi na často kladené otázky.

  Často kladené otázky / FAQ