Chladící věže

PRODUKTY

Chladící věže AMBROX

Boldrocchi T.E. S.r.l. byla založena v roce 1992, aby co nejlépe splňovala specifické požadavky průmyslových odvětví v odvětví chladicích systémů. Boldrocchi T.E. se snaží neustále zlepšovat všechny získané dovednosti a schopnosti za celou dobude existence společnosti v oblasti zpětného získávání tepla chladicí vody průmyslových systémů.

Mnoho zákazníků zabývajících se těžbou ropy, plynu a energetických oborů důvěřuje čerpadlům od našich partnerů a odborným znalostem společnosti AMBROX při instalování, uvádění do provozu a servisu zařízení a systémů.

MEP Série

Řada MEP - věže jsou navrženy a zkonstruovány na výpočtových modelech a na testovaných řešeních budov; jsou určeny pro průmyslové, trvalé a těžké použití.

Aby nedocházelo k plýtvání vodou, jejíž zajištění a likvidace jsou stále více a více problematické, se chladicí věže se bezpochyby ukázaly jako nejpraktičtější řešení. Jsou bezpečné, spolehlivé, extrémně univerzální a jsou perfektní řešení pro malé, střední aplikace až po ty nejnáročnější požadavky. Jsou zkonstruovány s ohledem na extrémní podmínky a poskytují pouze testovaná řešení.

Řada MEP se dodává kompletně smontovaná; největší typy věží jsou vybaveny několika ventilátory, každý určen pro jednu buňku, která je zcela nezávislá na straně vzduchu i vody. Tyto chladicí věže HVAC se vyznačují robustní konstrukcí a jsou navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely bez větší údržby. Zachovávají si některé vlastnosti, které bohužel již nejsou považovány za zásadní, například množství vnitřních rámů.

Proč zvolit řadu MEP?

Spolehlivost

Robustná konstrukce

Všechny komponenty jsou galvanizované oceli opatřeny přáškovým lakem každé součásti separátně ještě před sestavením

Konstrukce bez použití svárů

Bez použítí samořezných šroubů, aby nedošlo k poškození laku

Všechny motory jsou ve výrobním závodě připojeny k externí svorkovnici

Elektromotory s výkonem 15 KW (8pólové) nebo více mají externí maznice

Pro systém rozvodu vody se nepoužívají žádné rozstřikovací trysky, místo toho se aplikují bezporuchové gravitační rozdělovače z nerezové oceli AISI 304, spojené s maticemi a šrouby.

Jak ventilátory, tak rozvody vody nevyžadují údržbu

Věže mohou být dodávány s uspořádáním pro chladící vodu s teplotou až 99°C.

CMK Série

Řada CMK - chladicí věže jsou založeny na fyzikálním principu odpařování; ochlazují malé i velké množství vody; používají se v různých typech průmyslových odvětví k chlazení technologie.

Aby nedocházelo k plýtvání vodou, jehož zásobování a likvidace odpadu jsou stále více a více problematické, sériové chladících věží řady CMK se nepochybně stávají nejpraktičtějším řešením, zejména kde je požadován velký výkon. Jsou bezpečné, spolehlivé a extrémně univerzální. Jsou zkonstruovány s ohledem na extrémní podmínky a poskytují pouze ověřená řešení.

Proč zvolit řadu CMK?

Spolehlivost

Mají extrémně robustní a trvanlivou konstrukci

Jsou montovány na místě

Každý článek je nezávislý na straně vody i vzduchu

Kryt v provedení z ušlechtilé oceli AISI 304

There are no self-tapping screws or pressure connections

Všechny spoje jsou pouze mechanické pomocí šroubů a matek

Ventilátory jsou smontované z výroby jsou jednoduše vyměnitelné

Všechny motory jsou ve výrobním závodě připojeny k externí svorkovnici umístěné mimo ventilátor

Výmena ventilátoru je elementárně jednoduchá a rychlá

Elektromotory s výkonem 15 KW (8pólové) nebo více mají externí maznice

Jak ventilátory, tak rozvody vody nevyžadují údržbu

Věže mohou být dodávány s uspořádáním pro chladící vodu s teplotou až 99°C.

Poptávka produktu

Oslovte nás a pomůžeme vám s výběrem toho nejlepšího produktu pro váš projekt.

  Mám problém!
  Požaduji technickou konzultaci!

  Rádi vás kdykoli navštívíme a navrhneme jak lze váš proces optimalizovat, snížit provozní náklady a náklady na servis. Navrhneme plán pro záruční a pozáruční servis na úrovni. Vyplňte “Kontaktní formulář“ nebo přímo kontaktujte našeho kolegu.

  Časté dotazy

  Potřebujete pomoc se servisem či dodávkou nové technologie, čerpadel, filtrů a ostatních komponent z naší nabídky? Můžete přejít přímo do sekce Časté dotazy, kde najdete rychlé odpovědi na často kladené otázky.

  Často kladené otázky / FAQ